Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Borçlarınızı Yapılandırma Fırsatını Kaçırmayın!

Borçlarınızı Yapılandırma Fırsatını Kaçırmayın!

Çanakkale Belediyesi, su, atık su, katı atık ücretleri, vergi, resim, harçlar, (emlak, ilan reklam, eğlence, ÇTV, işgal harcı vb.) harcamalara katılma payları vb. diğer ücretlere ait tüm borçlar için yapılandırma çağrısında bulundu.

31 Temmuz 2018 tarihinde son bulacak çağrı için bilgilendirmede bulunan Çanakkale Belediyesi; “18.5.2018 tarih ve 30425 sayılı resmi gazetede yayımlanan 7143 sayılı “Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” kapsamında; para cezaları hariç olmak üzere beyan zamanı ve tahakkuku, ücretlerde vadesi 31.3.2018 tarihinden (Bu tarih dâhil) önceki dönemlere ait: su, atık su, katı atık ücretleri, vergi, resim, harçlar, (emlak, ilan reklam, eğlence, ÇTV, işgal harcı vb.) harcamalara katılma payları diğer ücretlere ait tüm borçlarınızı yapılandırıyoruz” dedi. Faydalanmak isteyen vatandaşlar, Balık Hali Hizmet Binası’nda bulunan Mali Hizmetler Müdürlüğü/ İcra ve Takip, Emlak ÇTV ve Gelir Birimlerine, Su İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne başvuruda bulunabilecekler.

Görüntülenme: 44
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir