Bozcaada, Çavuş Üzümüne Sahip Çıkıyor!

23 Ağustos 2017

Bozcaada Çavuş üzümünü desteklemek amacıyla Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği (BOZTİD) ve Bozcaada Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliğiyle bir kampanya başlatıldı.

“Üzümünü Ye, Bağını Da Sor..!” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında çavuş üzümü, temmuz ve ağustos ayları boyunca Bozcaada’dayı ziyarete gelen misafirlere ikram edilecek. Kampanya kapsamında paylaşılan görsellerde şu ifadelere yer veriliyor:

“Ata mirasımız Bozcaada’nın nazlı prensesi ‘Çavuş Üzümü’müze sahip çıkıyoruz. Bağcımıza destek olup, toplumda farkındalık yaratabilmek amacıyla adanın en önemli tarım ürünü ve simgesi olan ‘Çavuş Üzümü’nü temmuz ve ağustos ayları boyunca bütün Bozcaada turizm işletmelerinde misafirlerimize sunuyoruz.”

bozcaadahaber’in haberine göre 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat 17.00’de Bozcaada Tarımsal Kalkınma Kooparatifi satış reyonu önünde başlayan kampanya için Kaymakam Mustafa Akın, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, BOZTİD Başkanı Ülke Diler ve yönetimi, Bozcaada Tarımsal Kalkınma Kooparatifi Başkanı Sabri Güler bir araya geldi.

[Kaynak ve Detay: bozcaadahaber.net]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir