Bozcaada Caz Festivali 2019 Geliyor

Bozcaada Caz Festivali 2019 Geliyor
19 Temmuz 2019
21 Temmuz 2019
Bozcaada
Festival

Yaz planlarını şimdiden yapmak isteyenler için Bozcaada Caz Festivali bu yıl 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde üçüncü kez gerçekleşecek.

Deniz, doğa ve müziğe ayrılmış bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin rotası haline gelen Bozcaada Caz Festivali ruhuyla Bozcaada’yı yeniden sarmaya hazırlanıyor.  Kendine Has ve Volkswagen’in katkılarıyla, 3dots, Allaturca ve Pavli Bozcaada işbirliği ile düzenlenen Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden Bozcaada’da müziğe ve sanata dair pek çok şeyle karşılaşılacak bir festival deneyimi yaşatacak. Açık hava enerjisiyle jazz ve doğaçlama müziğini buluşturan Bozcaada Caz Festivali, ilk iki senesinde gördüğü ilginin heyecanıyla üçüncü yılına hazırlanıyor. Üç gün boyunca müzik dışında farklı disiplinlerden oluşan programlarla yapacağınız keşiflere de hazır olun. Bozcaada Caz Festivali kapsamında; Bozcaada’nın çeşitli yerlerinde sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri ve sosyal projeler gibi etkinliklere rastlayacağınız programı ile festival, enerjisini tüm Bozcaada’ya yaymayı hedefliyor.

Öte yandan bugüne kadar, Jazz’ın ustalarını, genç yetenekleri, farklı disiplinlerden müzisyenleri aynı sahnede gördüğümüz ve festival için hazırlanan özel projelerle tanıştığımız Bozcaada Caz Festivali’nin, Jazz ve doğaçlama müziğini çevreleyerek farklı türleri de kapsayan 2019 programı açıklandı. İşte o sanatçılar;

19 Temmuz Cuma

Birsen Tezer, Bobby Rausch ft. Giw, POW Trio (Tuluğ Tırpan, Eylem Pelit, Volkan Öktem), The Kites,Orkun Bozdemir (Dj Set).

20 Temmuz Cumartesi

Bidar,Bozcaada Ensemble,Emir Ersoy “RocKuba”,Yussef Dayes,Hemi (DJ Set)

21 Temmuz Pazar

Barış Demirel – Barıştık Mı,Erkan Oğur Anatolian Blues Project,Pol Belardi’s Urban 5,Selin Sümbültepe,Yaprak Melike (Dj Set)

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir