Büyük Zirveye Geri Sayım Başladı

24 Kasım 2015

26-27 Kasım tarihlerinde Çanakkale’de ÇASİAD tarafından organize edilen “19.TÜRKONFED Girişim ve İş Dünyası Zirvesi”ne yurtdışından ve Türkiye’nin dört bir yanından sanayici ve iş insanları geliyor.
Türkiye’nin lider sanayici ve iş insanlarının katılacağı zirvenin Çanakkale ili için büyük bir fırsat olduğunu belirten ÇASİAD Başkanı Erdal Akarsu; “ÇASİAD’ın GÜNMARSİFED üzerinden bir parçası olduğu TÜRKONFED; temsil ettiği iş insanları ve şirketler dikkate alındığında, Türkiye’nin en büyük temsil gücüne sahip bağımsız ve gönüllü sivil toplum kuruluşudur. Bu üye tabanı ile TÜRKONFED toplam dış ticaretin %83 ünü gerçekleştirmektedir. TÜRKONFED üyeleri tarım ve kamu dışı istihdamın %55’ni sağlamaktadır. ÇASİAD ailesi olarak Çanakkale’mizi en iyi şekilde temsil etmek, global yatırımcıların ilgisini ilimize çekmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz “ dedi.
edilen 19.TÜRKONFED Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nin ana teması “Türkiye’de Ekonomik ve Siyasi Gelişmeler: Bölgeden Türkiye’ye Bakış” olarak belirlendi. Zirve kapsamında; Türkiye Ekonomisi: Orta Vadeli Görünüm-Riskler ve Fırsatlar başlıklı bir panel düzenlenecek.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir