ÇAGED’den Nezaket Ziyaretleri

05 Kasım 2008

Çağdaş Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Biga Kaymakamı Mustafa Gündoğan, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Ahmet Ünal ve İlçe Emniyet Müdürü Beyhan Gündoğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Mustafa Gündoğan’a yapılan ilk ziyarette ÇAGED Başkanı Bekir Yılmaz 2008 yılında yapmış oldukları sosyal etkinlikler konusunda bilgi verdi. Önümüzdeki aylarda “Söyleşi Günleri” kapsamında yapılacak etkinliklerde Kaymakam Gündoğan’la bir arada olmak istediklerini belirten ÇAGED Yönetim Kurulu üyelerine olumlu yanıt veren Kaymakam Gündoğan, gençlerin Biga’da sosyal anlamda rahat hareket edebildiklerini belirterek, gençlere her konuda destek olacaklarını ifade etti.

Biga Garnizon Komutuna Personel Yüzbaşı Ahmet Ünal?la da bir araya gelen ÇAGED Yönetim Kurulu Üyeleri’ne derneğin programlarını beğenerek takip ettiğini belirten Ünal, gençlerin güzel programlarla halkın karşısına çıkmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Bigalıların sosyal ve kültürel etkinliklere ilgi gösterdiğini ifade eden Personel Yüzbaşı Ahmet Ünal ÇAGED Yönetim Kurulu Üyeleri’ne başarılı programlarından dolayı teşekkür etti.

Ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçen ÇAGED üyeleri burada Emniyet Müdürü Beyhan Gündoğan’ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyhan Gündoğan, gençlerin eskiye nazaran daha açık sözlü ve daha girişimci olduklarını belirtti. Çağdaş Gençlik Derneği?nin gençlere yönelik etkinliklerini desteklediğini ifade eden Gündoğan, kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir