Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇAGİAD Cumartesi Kahvaltıları Yeniden Başladı

ÇAGİAD Cumartesi Kahvaltıları Yeniden Başladı

Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ÇAGİAD)’nin geleneksel hale getirdiği ‘Cumartesi Kahvaltıları’ kısa bir aradan sonra yeniden başladı.

‘Cumartesi Kahvaltıları’ ile hem üyelerini kaynaştıran hem de ‘ortak girişimler’ için fırsatlar arayan ÇAGİAD’ın bu haftaki cumartesi kahvaltısı yönetim kurulu üyeleri Ehliman Uz ve Enver Ceylan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Tanışmadan sonra Ehliman Uz, ÇAGİAD’ın yeni yapılanması, Komite çalışmaları konularında üyelere bilgi verdi. Ortak paylaşımın öneminden söz edilen toplantıda ÇAGİAD için neler yapabilecekleri konusunda üyelerle karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. ÇAGİAD üyesi Mimar Ünal Ömercioğlu, bu tür programların çok yararlı olduğunu, üyelerin birbirlerini daha iyi tanıdığını söyleyerek Çanakkale’ye yararlı olacak projelerden ve değişik konulardan üyelere bilgi aktarımı yaptı.

Karşılıklı konuşmadan sonra kahvaltı programı sona erdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir