Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Cami ve Kadın’ Konulu Program Gerçekleştirildi

‘Cami ve Kadın’ Konulu Program Gerçekleştirildi

Camiler ve din görevlileri haftası dolayısıyla kadın din görevlileri tarafından kadınlara yönelik bir program gerçekleştirildi.

03 Ekim 2013 Perşembe günü Hüseyin Akif Terzioğlu TOKİ Camii’nde gerçekleştirilen program Necdet Terzioğlu Kur’an Kursu Öğreticisi Feride Tezcan’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim ve Meali ile başladı. Daha sonra Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hazırlamış olduğu ‘Cami ve Kadın’ konulu sinevizyon izlendi. Hüseyin Akif Terzioğlu Kur’an Kursu Öğreticileri Nilüfer Uzun ve Fatma Şimşek’in seslendirdiği ilahilerin ardından, il vaizlerinden Esma Selvi ‘Cami, Kadın ve Aile’ konulu bir konuşma yaptı. Program, Feride Tezcan’ın yaptığı dua ile sona erdi.

Çanakkale İl Müftülüğü’nden yapılan açıklamada Hüseyin Akif Terzioğlu TOKİ Camii’nde her hafta Perşembe günleri saat 13.30’da kadınlara yönelik vaaz ve irşat programlarının devam edeceği belirtildi.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir