Çan Belediye Başkanı Kuzu’dan Öğrencilere Okul Hediyesi

Çan Belediye Başkanı Kuzu’dan Öğrencilere Okul Hediyesi
17 Eylül 2013

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, 2013?2014 Eğitim ve Öğretim yılının pazartesi günü başlaması sebebiyle yapmış olduğu açıklamada “Yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize, eğitim camiamızın tüm çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Okulların açılması ile ilköğretim haftası kapsamında 75. Yıl Murat Köse İlkokulu ve Atatürk İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu’nda düzenlenen törenlere katılan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu yapmış olduğu konuşmada “Okul zilinin çaldığı ilk günün heyecanı bir başkadır ve unutamadığımız hatıralarımız arasında yer alır. Bu anlamlı ve özel günde velilerimizin ve öğrencilerimizin yanında olmak ve onların heyecanını paylaşmak bizler için de çok önemli. Yeni eğitim ve öğretim yılının herkese hayırlı olmasını temenni ediyor, yavrularımızın her birine başarılar diliyorum.” dedi. Kuzu, törenlerin ardından okullardaki tüm öğrencilere kalemlik hediye etti. Başkan Kuzu’nun ilçedeki diğer ilkokullara da giderek, öğrencilere hediyelerini bizzat kendisinin dağıtacağı bildirildi.

Kuzu’dan Öğrencilere Okul Hediyesi
Çan Belediyesi ilçedeki tüm ilkokullarda okuyan 2000’den fazla öğrenciye okulların açılması sebebi ile kalemlik hediye etti. Kalemliğin içerisinde; bir adet kurşun kalem, silgi, cetvel, kalemtraş bulunduğu belirtilirken Belediyenin dağıttığı hediyelerden memnun kalan öğrenciler Başkan Kuzu’ya teşekkür ettiler.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir