Çan Belediye Başkanına Nezaket Ziyaretleri

Çan Belediye Başkanına Nezaket Ziyaretleri
08 Temmuz 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne (ÇOMÜ) bağlı Çan Meslek Yüksek Okulu müdürü ve müdür yardımcıları Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Çan MYO Müdürü Yardımcı Doçent Doktor Hikmet Yavaş ile Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlileri Onur Öztürk ve Bilal Karaaslan’ı makamında kabul eden Belediye Abdurrahman Kuzu, Çan MYO’nun ilçede ve il genelinde başarılı çalışmalara imza attığını belirterek, belediye olarak Meslek Yüksek Okulu’na her zaman destek verdiklerini söyledi.

Çan MYO Müdürü Yardımcı Doçent Doktor Hikmet Yavaş da Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’ya ve Çan Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ÇAN BELEDİYESİ GÜREŞÇİLERİNDEN BAŞKAN KUZU’YA ZİYARET

Çan Belediyesi Güreş Kulübü güreşçileri, 18 pehlivanla katıldıkları 648’inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin ardından Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’ya ziyarette bulundu.

Kırkpınar er meydanında başarılı güreşler çıkartan Çan Belediyesi Güreş Kulübü güreşçilerinden Halil Polat, 158 pehlivanın katıldığı küçük orta küçük boyda 16’ncı sırada yer aldı. Halil Polat, beşinci turda rakibine elendi. Polat’ı yenen rakibi boyunda birinci oldu. Çan Belediyesi Güreş Kulübü güreşçilerinin boylarında büyük mücadele sergileyip güreş sevenlere heyecanlı ve zevkli güreşler sunduğunu belirten Güreş Kulübü Başkanı İsmail Tekne, Kırkpınar dönüşü Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’yu ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini kaydederken, Başkan Kuzu da güreşçileri kutladı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir