Çan Belediyesi İlçe Halkına Kömür Satışı Yapacak

Çan Belediyesi İlçe Halkına Kömür Satışı Yapacak
05 Ekim 2009

Çanakkale İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından verilen izin sonrasında 5 Ekim?den itibaren satışına başlanacak olan Çan linyit kömürü, Çan Belediyesi?nce ilçe halkına eve teslim satış yapılacak.

Çan Linyit İşletmeleri (ÇLİ) Müdürlüğü bünyesinde üretilen kömürlerden, çevre mevzuatında yer alan şartları taşıyan ısınma amaçlı olarak satımı-kullanımı uygun olan kömürlerin satışına 5 Ekim 2009 Pazartesi tarihi itibari ile başlanacağının ÇLİ Müdürü Nizamettin Özmek tarafından resmi olarak açıklanmasının ardından Çan Belediyesi de ilçe halkına eve teslim kömür satışı yapmayı kararlaştırdı.

İlçe halkının kömür ihtiyacını karşılamak üzere Çan Belediyesi olarak 25 kilogramlık Çan linyit kömürünün torbasını nakliye dahil eve teslim beş liradan satışa çıkardıklarını belirten Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, ?Halkımız Çan Belediyesi?ne alacakları kömür miktarı kadar ücretlerini yatırdıkları takdirde, 5 Ekim 2009 Pazartesi gününden itibaren belediyemizce kömürleri evlerine teslim edilecek? diye konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir