Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Çan Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Çan Belediyesi 2012 yılı Ocak ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu başkanlığında yapıldı.

Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda ilk olarak imar komisyonundan havale edilen Cumhuriyet Mahallesi 19 L-3 ve 18-L-2 onaylı imar planında belediyeye ait 133 ada, 1 parselde kavşak ve yol yapımı ile Cumhuriyet Mahallesi 19 L-4 onaylı imar planında belediyeye ait 162 ada, 1 parselde taşınmaz üzerinde yapılacak plan değişikliği teklifleri görüşülerek karara bağlandı. Belediye Meclis Üyeleri arasından denetim komisyonuna gizli oyla beş üye belirlenirken, AK Parti Grubu’ndan Davut Tekne, Mücahit Karaca ve Salih Kahraman, MHP Grubu’ndan İsmail Açıkgöz, CHP Grubu’ndan ise Sami Kırmış seçildi.

Toplantıda 2011 yılında belediyenin çeşitli birimlerinde geçici olarak çalışan kalifiye personelin 2012 yılında da çalıştırılmasına karar verilirken, hazineden alınan İstiklal Mahallesi 19-M-2 onaylı imar paftasındaki yerin satılarak belediyeye gelir getirilmesine karar verildi.

Çan Belediyesi’nin 2012 yılının ilk toplantısı olan Ocak ayı Meclis Toplantısı, dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir