Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan MYO Öğrencileri Çan’la Bütünleşiyor

Çan MYO Öğrencileri Çan’la Bütünleşiyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi?ne (ÇOMÜ) bağlı Çan Meslek Yüksek Okulu (MYO) Genç Girişimciler Topluluğu, Çan İlçe Emniyet Müdürü Ali Kemal Yurttaş?ı makamında ziyaret etti.

Genç Girişimciler Topluluğu Çan MYO yapılanması Akademik Danışmanı Öğretim Görevlisi İdil Elver, Topluluk Başkanı Turgay Çumak, Başkan Yardımcısı Duygu Eryılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Önal, Çan İlçe Emniyet Müdürü A. Kemal Yurttaş?ı makamında ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürüne topluluklarını anlatan grup ilçe emniyet müdürlüğünden destek beklediğini belirtti. Müdür Yurttaş ise öğrencileri güler yüzlü ve misafirperver bir tavırla karşılayarak her etkinlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktan onur duyacağını söyledi. Çay ve kahve eşliğindeki sohbetlerinde Çan için geliştirdikleri sosyal sorumluluk projesi ?köy okullarını boyama ve kütüphane edindirme? ve çorak arazileri ağaçlandırma? çalışmaları hakkında grup İlçe Emniyet Müdürü A. Kemal Yurttaş?tan fikir aldı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir