Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çanakkale 1.Tarım Fuarı Sona Erdi

Çanakkale 1. Tarım Fuarı 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezinde yapıldı.

Agonya Fuarcılık tarafından organize edilen ve 75 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen, 2 resim sergisinin ve 2 adet antika traktörün sergilendiği 1.Çanakkale Tarım Fuarı büyük ilgi gördü. Tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sera teknolojileri, su ve sulama teknolojileri, gübreler, zirai ilaçlar, tohum, fide, fidan ve bahçecilik, çiçekçilik ve ilgili teknolojiler, ekolojik tarım, çiftçilik ve seralara yönelik diğer ekipman ve hizmetler, süt endüstrisi ile sektörel yayınların yer aldığı fuarda ayrıca, sektör içi sorunlar gündeme getirildiği yeni bilgi ve teknolojilerin aktarıldığı konferans ve paneller düzenlendi. Fuar, özellikle Çanakkale’de tarım sektörünün öncülerini bir araya getirirken, tarımda teknoloji hakkında yapılan yenilikçi çalışmaları çiftçilere tanıtmada başarılı oldu.

Filtreler:

Yorumunuz