Çanakkale 1903 Beşiktaşlılar Derneği’nin Web Sitesi Açıldı

10 Haziran 2010

Çanakkale 1903 Beşiktaşlılar Derneği’nin internet sitesi www.canakkalebjk1903.org 05 Mayıs 2010 tarihinden itibaren yayınına başladı.

Değerli Beşiktaşlı dostlarımız;

Derneğimizin Web Sitesi 5 Mayıs 2010’dan itibaren faaliyete geçmiştir. Bundan böyle, sitemiz kanalıyla derneğimizle ilgili, Beşiktaş’la ilgili en yeni gelişmeleri ve falliyetlerimizi buradan takip edebileceksiniz.

Çanakkale ve yöresindeki tüm Beşiktaş’lıları bir çatı altında buluşturmayı amaçlayan derneğimiz, iletişim ağını geliştirme çabaları çerçevesinde Web sitemizi faaliyete geçirmiştir. Düşünceleriniz ve önerilerinizi buradan ulaştırabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla…
Dr. Azem Ülkü

Yorumlar...
  • Hasan Buğra Kafadar
    29/07/2012 10:18

    Ben bir BEŞİKTAŞ'lı olarak bu sitenin olmasına sevindim. Fakat Çanakkale'deki derneğimiz biraz harekete geçip ilçelerimizin Beşiktaş'lılarını bulup ilçelere küçük kuruluşlar kura bilirler. Çünkü ben kazanılan şampiyonluluklara Lapseki'deki derneğimle kutlamak istiyorum. Ben Lapseki'de oturuyorum ve burada fenerbahçe ve galatasaray derneklerinin olduklarını görünce Beşiktaş'lılar kayboldu mu diye düşünüyorum. Lütfen bu soruna bir çözüm bulunsun. Azem ÜLKÜ ve tüm Çanakkale'li kartallara sevgilerimle...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir