Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale 3. Kitap Fuarı 4-12 Nisan Tarihleri Arasında Düzenlenecek

Çanakkale 3. Kitap Fuarı 4-12 Nisan Tarihleri Arasında Düzenlenecek

Ajans Hera tarafından düzenlenen bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek “Çanakkale 3. Kitap Fuarı” 4-12 Nisan tarihleri arasında ÇTSO fuar alanında yayıncılar ve kitap severleri bir kez daha bir araya getiriyor.

Bu yıl “Zaferin 100. Yılı” temasıyla kapılarını açan fuarda konuk ülke Kosova. Bu yıl yine Çanakkale’nin 100. yıl nedeniyle balkan ülkelerinden Kosova, Sırbistan, Macaristan, Bulgaristan, Hırvatistan, Karadağ, Slovenya, Makedonya, Arnavutluk, Bosna Hersek’ten yazar ve ressamları ağırlayacak. Fuara Çanakkale ile ilgili bir konferansta konuşmacı olarak araştırmacı yazar ve edebiyatçı Tekin Sönmez katılacak. Çok sayıda yazar ve şairin katılacağı fuarda çeşitli konferans ve söyleşiler gerçekleşecek.

70’in üstünde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilecek Çanakkale 3. Kitap Fuarı dokuz gün sürecek. Fuarda ayrıca balkan ressamların Çanakkale sergisi yapılacak.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir