Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Adakent Site Sakinlerinden Anlamlı Kampanya

Çanakkale Adakent Site Sakinlerinden Anlamlı Kampanya

Çanakkale Adakent Site Sakinleri, “Oyuncaklarımızı Paylaşıyoruz” adında bir kampanya başlattı. Kampanya sonrasında toplanan oyuncaklar, Ayvacık ilçesi Küçükkuyu Beldesi’nde bulunan Hamiyet Feridun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvasına bağışlanacak.

Adakent Site sakinlerinin başlattığı kampanyaya destek vermek isteyenler, Çanakkale Adakent Sitesi facebook sosyal ağ gurubundan yetkililerle iletişime geçebilirler. Konuyla ilgili site sakinlerinin yaptığı açıklama şöyle:

“OYUNCAKLARIMIZI PAYLAŞIYORUZ”
“İlimiz Ayvacık ilçesi, Küçükkuyu Beldesi’nde bulunan Hamiyet Ferudun Sözen Çocuk Yurdu’nda kalan annesiz, babasız ve yardıma muhtaç 0-12 yaş aralığındaki 40 çocuğumuza sitemizden topladığımız oyuncakları götürerek, onları mutlu etmek yalnız olmadıklarını hissettirmek ve sitemiz çocuklarının yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar, yeni sevgi bağları kurmalarına ve onlara paylaşma duygusunun güzelliğini yaşatmak amacıyla oyuncak toplama kampanyası başlattık. Ziyaret ve oyuncak dağıtımına çocuklarlarımızda katılacaktır. Ayrıca tarihi ve doğal güzelliklerin incisi olan beldede Assos, Behramkale, Zeus Altarı, Afrodit Kaplıcası, Mıhlı Şelalesi, Gürlek Şelalesi ve daha nice saklı güzellikleri de görme fırsatı bulacakları gezinti de yapılacaktır. Desteklerinizi bekliyoruz.”

Toplanan oyuncaklar 13 Aralık Cumartesi 10.30’da teslim edilecek.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir