Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Baro Üyelerine Hizmet İçi Eğitim

Çanakkale Baro Üyelerine Hizmet İçi Eğitim

Türkiye Barolar Birliği ile Çanakkale Baro Başkanlığı?nın ortaklaşa çabaları ile gerçekleştirilen hizmet içi eğitim semineri büyük ilgi gördü.

Seminer ile ilgili açıklamalarda bulunan Çanakkale Baro Başkanı Avukat Tülay Ömercioğlu, baro olarak hizmet içi eğitimlere önem verdiklerini belirterek, ?Son alarak düzenlediğimiz seminerde üyelerimize ?Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Müracaat? ile ?Yeni Anayasa uygulaması neticesinde Anayasa Mahkemesi?ne bireysel müracaatlar? hakkında bilgiler verildi.

Etkinlikte Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Avukat Berra Besler, Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahri Öztürk, Koç Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Murat Önok ile İstanbul Barosu?ndan Avukat Tamer Şahin konuşmacı olarak katıldılar. Üyelerimiz için büyük faydasının olduğunu düşündüğümüz bu seminerler bundan sonra da devam edecek? dedi.
Seminerde konuşmacıların ?Avrupa İnsan Hakları mahkemesine Müracaat? ile ?Yeni Anayasa uygulaması neticesinde Anayasa Mahkemesi?ne bireysel müracaatlar? ile ilgili açıklamalarını dikkatle dinleyen baro üyeleri de zaman zaman sorular sorarak yeni uygulamalar hakkında bilgi edindiler.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir