Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi Seçimlerini Tamamladı

27 Ocak 2014

Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi’nin seçimleri çok sayıda genç avukatın katılımıyla yapıldı. Oylama neticesinde Av. Fatih Engin, Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi Başkanı seçildi.

Çanakkale Barosu’na bağlı genç avukatların baro yönetimi nezdinde temsilini üstlenmek, mesleki sorunları ve talepleri iletmek ve yanı sıra genç avukatların sorunlarını çözümlemek için kurulan Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi’nin seçimleri yapıldı. Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın da katıldığı toplantı Truva Oteli’nde düzenlenen kahvaltıyla başladı. Kahvaltının ardından seçimlere geçildi. Yapılan oylama neticesinde Av. Fatih Engin, Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Başkan Yardımcılığına Av. Murat Günay’ın seçildiği oylamada yönetim kurulu üyeleri de belirlendi. Buna göre yönetim kurulu üyeleri Av. Enes Çetin, Av. Özlem Karaloğlu Bilici, Av. Güneş Pehlivan, Av. Didem Okuk, Av. Ercan Şişek, Av. Ahmet Ozan Yılmaz ve Av. Ayşegül Kırbaş olarak belirlendi. Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Av. Gülce Bilici, Av. İsmail Müştak Bilici, Av. Ergün Tulnay, Av. Eyüp Algül ve Av. Meltem Taş seçildi. Seçim sonrasında genç avukatlara konuşan Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, bundan sonraki faaliyetler için genç meslektaşlarıyla düşüncelerini ve deneyimlerini paylaşarak seçilen nitelikli ekiple aktif çalışmalara imza atılacağına inandığını söyledi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir