Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Barosu, Jeotermal Enerji Çalıştayına Katıldı

Çanakkale Barosu, Jeotermal Enerji Çalıştayına Katıldı

Türkiye Barolar Birliği ve Aydın Barosu ortaklığında “Hukuk ve Çevresel Etkiler Açısından Jeotermal Enerji” başlıklı çalıştay Aydın’da düzenlendi. Çalıştaya Çanakkale Barosu’nu temsilen, Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu Üyesi Av. Bihter Bilir İzmirli, Çanakkale Barosu Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu Başkanı Av. Ahmet Ozan Yılmaz ve Komisyon Üyesi Av. Mert Vural katıldı.

23 Şubat 2019 tarihinde açılış konuşmalarıyla başlayan çalıştayda, jeotermal enerji santrallerinin hava, su, toprak ve insan sağlığına etkileri, Büyük Menderes nehrinin kirlenme nedenleri, su kirliliğinin boyutları, Kızılcaköy halkının sıkıntıları ve yaşanabilir çevre mücadelesine yönelik hukuksal boyutu başlıklı oturumlarda, konusunun uzmanı çok sayıda hukukçu ve bilim insanı ve halktan temsilcilerin konuşmalar yaparak, çözüm yolları arandığı belirtildi.

Bihter Bilir İzmirli

AYDIN BAROSU BAŞKANI AV. GÖKHAN BOZKURT’A ZİYARET
Hukuk ve Çevresel Etkiler Açısından Jeotermal Enerji başlıklı çalıştay için Aydın’da bulunan Çanakkale Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Bihter Bilir İzmirli, Aydın Barosu Başkanı Av. Gökhan Bozkurt’u ziyaret etti. Ziyarette Av. Bihter Bilir İzmirli, Aydın Barosu Başkanı Av. Gökhan Bozkurt’a gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir