Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Barosu’ndan ÇAGİAD’a Ziyaret

Çanakkale Barosu’ndan ÇAGİAD’a Ziyaret

Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan ve yönetim kurulu üyeleri ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen’i dernek binasında ziyaret etti. Ziyarette Çanakkale Barosundan Av. Ergin Sezen, Av. Gültekin Yıldız ve Av. Şerefnur Çakır Demirtaş da hazır bulundu.

Görüşmede Çanakkale Barosu’nun çalışmaları ve ÇAGİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı. ÇAGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan ve dernek üyelerinin de katıldığı görüşmede Sezen düzenli bir biçimde gerçekleştirdikleri televizyon programlarından, Çanakkale’deki işadamlarının girişim kapasitelerinden, ticaret hacmini geliştirmek amacıyla yaptıkları çabalardan bahsetti. Çanakkale Baro Başkanı Şarlan ise sosyal bir baro olduklarına değinerek mesleki gelişim adına gerçekleştirdikleri önemli çabalara, düzenlenen toplantılara ve etkinliklere değindi. Görüşme karşılıklı armağan takdimleri ile sona erdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir