Çanakkale Belediyesi Kaz Dağları Gezilerine Başlıyor

24 Nisan 2013

Çanakkale Belediyesi bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği Kaz Dağları gezilerine başlıyor.

Çanakkale Belediyesi’nin Kaz Dağları’nın doğal güzelliklerini kentli ile buluşturmak ve bu bölgede gerçekleştirilen altın madeni arama ve işletme çalışmaları sonucunda oluşacak kayıpları kentliyle paylaşarak bu konuda detaylı bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacıyla “Kaz Dağlarımıza Sahip Çıkmaya Geliyoruz” sloganıyla 2011 yılında ilkini gerçekleştirdiği bilgilendirme gezilerine bu yıl da devam ediyor.

Profesyonel rehber eşliğinde gerçekleştirilecek gezilerde Kaz Dağları hakkında kentliye detaylı bilgiler sunularak hazırlanan el broşürleri ile de kentlinin bilgilendirilmesi sağlanacak.

Belediye yetkililerinden yapılan açıklamada Kaz Dağları gezileriyle ilgili şu sözlere yer verildi;

“‘Kaz Dağları’na Sahip Çıkmaya Gidiyoruz’ sloganıyla ve bu temayı taşıyan gezi aracıyla gerçekleştirilen ve kentliden yoğun ilgi gören ücretsiz geziler kapsamında kentliler hem bu bölgedeki köy yaşayanları ile temas kuracak hem de Kaz Dağları’nın doğal güzellikleri ve bol oksijenli havasında keyifli bir gün geçirme fırsatına sahip olacak.
4 Mayıs – 8 Temmuz 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan gezilere katılmak isteyen kentlilerimiz Çanakkale Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İletişim Masaları’na başvurarak veya 444 17 17 nolu telefonu arayarak Çağrı Merkezimizden randevularını alabilirler.
Mayıs ayında Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan geziler Haziran ayından itibaren Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecektir.
Tüm kentlimizin katılımlarını bekliyoruz.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir