Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Belediyesi Sosyal Yaşam Evleri’ne Deprem Bilgilendirmesi

Çanakkale Belediyesi Sosyal Yaşam Evleri’ne Deprem Bilgilendirmesi

Çanakkale Belediyesi Esenler, Barbaros ve Troia Sosyal Yaşam Evleri katılımcılarına Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü tarafından “Deprem ve Alınması Gereken Önlemler” konulu bilgilendirme çalışması yapıldı.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü’ne bağlı çalışan polisler, Çanakkale Belediyesi Sosyal Yaşam Evleri katılımcılarıyla bir araya geldiler. Deprem ile ilgili çeşitli videolarının seyredilmesinden sonra karşılıklı soru-cevap şeklinde gelişen çalışma ile birlikte deprem öncesi, deprem anı ve deprem sonrasında neler yapılması gerektiği ayrıntılarıyla tartışıldı.

Çanakkale Belediyesi tarafından bastırılmış olan Afetler El Kitabı (Afetler ve Korunma Yöntemleri)’nın da dağıtıldığı bilgilendirme çalışmasında Sosyal Yaşam Evleri katılımcıları, Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü personelinden tatmin edici cevaplar alarak verimli bir toplantı geçirdi.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir