Çanakkale Belediyesi YÖREX Fuarında

Çanakkale Belediyesi YÖREX Fuarında
21 Ekim 2021

Çanakkale Belediyesi, 20-24 Ekim tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına katılımda bulundu. 

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına Çanakkale Belediyesinin yanı sıra Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Ticaret Sanayi Odası, Bayramiç Ziraat Odası, Geyikli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Kemallı ve Biga Kadın Kooperatifleri, Bayramiç Kazdağı Meyve Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Pıtıreli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi de katıldı. Yerel kalkınma projelerinin yanı sıra Çanakkale'nin yerel ürünlerinin de tanıtımı yapıldığı Çanakkale Belediyesi standı fuar katılımcılarından yoğun ilgi gördü. 

Çanakkale Belediyesi standını ziyaret eden Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nu ağırlayan Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, Çanakkale Belediyesi'nin hayata geçirdiği yerel kalkınma yatırımları ve projelerin yanı sıra kooperatif çalışmaları ile ilgili konuklarına bilgi verirken, Çanakkale'nin yerel ürünlerinden de ikram etti. 

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir