Çanakkale Belediyesi’nden, ‘Hizmet Binası’ ve ‘Kent Meydanı’ Anketi

11 Temmuz 2012

Çanakkale Belediyesi, ‘Belediye Hizmet Binası’ ve ‘Kent Meydanı’na ilişkin vatandaşların görüşlerini ve önerilerini alarak katılımını sağlıyor.

Çanakkale Belediyesi’nden yapılan şu ifadelere yer verildi: “‘Belediye Hizmet Binası’ ve ‘Kent Meydanı’na ilişkin görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Çanakkale Belediyesi planlaması yapılacak olan ‘Çanakkale Belediyesi Hizmet Binası ve Kültür Merkezi’ ile ‘Kent Meydanı’ çalışmalarına kentlinin görüş ve önerilerini alarak katılımını sağlıyor. Belirtilen alanların kentli ile birlikte projelendirilmesi amacıyla web sitemiz www.canakkale.bel.tr adresinden giriş yaparak ankete katılabilirsiniz. (Ankete sadece birkez katılım sağlanabilmektedir)”

Ankette belirtilen sorular şöyle:
1. Belediyemizce yapılması planlanan, Kentin yaşanabilirliğine uygun ‘Çanakkale Belediyesi Hizmet Binası ve Kültür Merkezi’ sizce nasıl olmalıdır? Görüş ve önerilerinizi belirtmenizi bekler teşekkür ederiz.

2. Belediyemizce İskele Meydanında ‘Kent Meydanı’ olarak yapılması planlanan alan sizce nasıl olmalıdır?Görüş ve önerilerinizi belirtmenizi bekler teşekkür ederiz.

Ankete katılmak için tıklayın…

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir