Çanakkale Belediyespor ile DOĞTAŞ Arasında İmzalar Atıldı

Çanakkale Belediyespor ile DOĞTAŞ Arasında İmzalar Atıldı
17 Eylül 2013

Çanakkale Belediyespor ile DOĞTAŞ firması arasında sponsorluk protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen törene, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan ve yönetim kurulu üyeleri ile DOĞTAŞ Yönetim Kurulu üyesi Şadan Doğan katıldı. Törende bir konuşma yapan Başkan Gökhan, DOĞTAŞ firmasının Çanakkale’nin önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirterek, “DOĞTAŞ, ismi ulusal ve uluslararası camiada geçen, ciddi istihdam sağlayan bir kuruluş. Biz, birinci lige çıkınca Çanakkale’nin bir firması olarak kendilerine destekte bulunup bulunamayacaklarına dair başvurduk. Kendileri de destekleme kararı aldılar. Bunun için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan da, Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol takımının Çanakkale’nin bir takımı olduğunu belirterek, kent desteğinin çok önemli olduğunun altını çizdi. Güneşhan da, desteklerinden dolayı DOĞTAŞ ailesine teşekkürlerini iletti.

Acıbadem Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol takımına destek verecek olan DOĞTAŞ’ın Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan ise, “Ben de başkanlarımıza bu projede bize de yer verdikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından ise karşılıklı imzalar atıldı.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir