8 Mart’ta Kadın Başkan

07 Mart 2011

Berlin’de düzenlenecek turizm fuarına katılacak olan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de düşünerek bu süre içinde görevini bayan Belediye Meclis Üyesi Belgin Akpınar’a bırakacak.

Kadınların her zaman çalışma hayatının içinde olması gerektiğini belirten Başkan Ülgür Gökhan, “Kadınlarımız fırsat verildiğinde her alanda başarılı işlere imza atmışlardır. Kendilerine duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başkanlık görevine bir hanımefendi yakışır diye düşünerek görevi tüm hanımlarımızı temsilen Belediye Meclis Üyesi Belgin Akpınar’a bırakıyorum” dedi.

Başkan Gökhan Almanya’dan dönene kadar vekillik görevini Belgin Akpınar yürütecek.

ÇANAKKALE, BERLİN TURİZM FUARI’NDA TANITILACAK

Çanakkale, turizmcilerin ve tatilcilerin en önemli buluşma noktası olan Berlin Turizm Fuarı’nda tanıtılacak.

9-13 Mart 2011 tarihleri arasında Berlin’de gerçekleştirilecek fuarda kentin değerlerinin tanıtılacağını belirten yetkililer, Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından da desteklenen etkinliğe Çanakkale, Assos, Truva Turizm Altyapı Hizmetleri Birliği üyesi olan Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Turistik Otelciler Derneği?nin de katkı sağlayacağını ifade ettiler. Fuarda kentin ev sahipliğini Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Partal, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çanakkale Turistik Otelciler Derneği Başkanı Ali Akol yapacak. 5 gün sürecek olan fuarda kentin değerlerine ilişkin tanıtımlar, kente ilişkin sunumlar, dağıtılan dokümanlar, çeşitli canlı performanslar ve kente ilişkin turistik temaslar gerçekleştirilecek.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir