Çanakkale Bisiklet Platformu 1 Yaşında!

17 Ekim 2017
20:00
İda's Kitchen
Buluşma

Çanakkale Bisiklet Platformu, kuruluşunun birinci yıl dönümü için bir araya geliyor. Platform, tüm bisiklet severleri 17 Ekim Salı günü saat 20:00’de buluşmak üzere Aslanabla Sokak’ta bulunan İda’s Kitchen’a davet ediyor.

Çanakkale Bisiklet Platformu’nun etkinlikle ilgili açıklaması şöyle:

“Merhaba çok değerli bisiklet severler ve ÇABİP gönüllüleri, bundan 1 yıl önce Çanakkale’de münferit ya da bisiklet konusunda çalışmaların yetersiz olduğunu düşünen gençler tarafından hayata geçirilen ve Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı, kentte yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmasını, kentteki bisiklet gruplarının birlikte çalışabilirliğini, ortak etkinlikler düzenleyebilmesini, şehir içi ulaşımını bisikletle gerçekleştirenlere ve spor-hobi kullanıcılarına daha sağlıklı kullanım alanları oluşturulması için kamu kurumları ile belediye ulaşım politikasında bisiklete önem vermelerini sağlamayı amaçlayarak bir çok önemli çalışmaya imza atan Çanakkale Bisiklet Platformu 1 yaşında.
Hem 1. yılımızı kutlayacağımız hem tanışma toplantısı şeklinde olacak etkinliğimizde siz değerli bisiklet severleri ve gönüllülerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir