Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Bisiklet Platformu Bisiklet Turlarına Devam Ediyor

Çanakkale Bisiklet Platformu Bisiklet Turlarına Devam Ediyor

Çanakkale Bisiklet Platformu, iki ayda bir takvim açıklayarak her Perşembe akşamı ve her Pazar gündüz turlarıyla Çanakkale’nin tüm köy ve ilçelerine turlar düzenliyor.

Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı, kentte yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmasını, kentteki bisiklet gruplarının birlikte çalışabilirliğini, ortak etkinlikler düzenleyebilmesini, şehir içi ulaşımını bisikletle gerçekleştirenlere ve spor-hobi kullanıcılarına daha sağlıklı kullanım alanları oluşturulması için kamu kurumları ile belediye ulaşım politikasında bisiklete önem vermelerini sağlamayı amaçlayan Çanakkale Bisiklet Platformu, bu kapsamda çalışmalarına devam ediyor.

Turlara katılımda kask ve ön/arka ışık şartı koyan platformun aylık takvimini incelemek ve diğer etkinliklerin detaylı bilgilerine ulaşmak için; www.facebook.com/cabip, www.instagram.com/canakkalebisikletplatformu, https://twitter.com/cabipp sosyal medya araçları takip edilebilir.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir