Çanakkale Boğazgücü’nde Hedef Büyüyor

Çanakkale Boğazgücü’nde Hedef Büyüyor
24 Aralık 2014

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel 2. Lig A Grubundaki 5. hafta maçında Çanakkale Boğazgücü, Kocaeli Yıldız Engelliler Spor Kulübü’nü deplasmanda baştan sona centilmence geçen bir müsabakadan farklı bir galibiyet alarak 77-39 mağlup etti ve galibiyet serisine bir yenisini daha ekledi. Ekip önemli oyuncusu Bekir Çetin’den yoksun çıktığı maçta uzun süreler alan Boğazgücü ekibinin yetiştirdiği genç yıldızlar sergiledikleri performans ile beğeni topladı.

Geride kalan 5 haftada sadece Buca Belediyesine mağlup olup; İstanbul TÜREV, Aydın E.S.K, Eskişehir E.S.K, Kocaeli Yıldız E.S.K takımlarını mağlup eden Çanakkale Boğazgücü, ard arda üçüncü galibiyetini aldı. Çanakkale ekibi ilk devrede kalan İzmir KSK, İzmir RSK ve K.Ç Dostluk E.S.K maçlarını da galibiyetle kapatıp, tekrar 1’nci lig’e yükselmek için önemli adım atmak istiyor.

6. Hafta maçını evinde oynayacak olan ekip İzmir Rehabilitasyon Spor Kulübünü 28 Aralık Pazar günü saat 13:00’de 18 Mart Spor Salonunda ağırlayacak. Çanakkale temsilcisi, tüm halkı bu maça davet ediyor.

[canakkalebasketbol.com]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir