Çanakkale Boğazı’nda İntihar İddiası

28 Kasım 2011

Çanakkale Boğazı’nda Gelibolu – Lapseki hattında sefer yapan GESTAŞ’a ait arabalı vapuun içinde bulunan bir ceketin cebinden çıkan intihar mektubu polisi alarma geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, Gelibolu – Lapseki hattında sefer yapan “Onsekiz Mart” isimli arabalı vapurda bir ceket ve şapka gören yolcular durumu gemi yetkililerine bildirdi. Ceketin bir yolcuya ait olabileceğini düşünen gemi yetkilileri ceplerine baktıklarında kimlik ve bir mektup ile karşılaştı. Gümüşhane doğumlu Hüseyin Bayram Yıldız’a (74) ait olduğu belirlenen ceketin cebinden ise bir mektup çıktı. Oğlu Bülent’e yazdığı mektupta 30 yıldır gün yüzü görmediğini belirten Hüseyin Bayram Yıldız, “Artık beni
aramayın. Arar bulursanız bulduğunuz yerde bırakın. Ablalarına sahip ve saygılı ol. Siz oğullarım ve kızlarıma sıhhatli mutlu ve huzurlu uzun ömürler dilerim. Babanız Bayram” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, emniyet birimleri önceki gün Lapseki sahilinde bulunan 70 yaşlarındaki bir erkeğe ait cesedin bu kişi olma ihtimali üzerinde duruyor.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir