Çanakkale CHP İl Kongresinde Başkanlığa Yeniden Hamza Karagöz Seçildi

29 Nisan 2012

Belediye sosyal tesislerinde gerçekleştirilen ve divan başkanlığını CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın’ın yaptığı kongrede mevcut başkan Hamza Karagöz ile Hasan Gürbüz’ün listeleri yarıştı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, ülke gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, seçime katılanlara başarılar diledi. Başkan adayları Hamza Karagöz ve Hasan Gürbüz’ün konuşmalarından sonra ise seçime geçildi.

531 delegeden 491’inin oy kullandığı seçim sonunda 370 oy alan Hamza Karagöz’ün listesi seçimi kazanırken, rakibi Hasan Gürbüz ise 119 oy aldı. Seçimde 2 oy da geçersiz sayıldı. Seçim sonunda İl başkanlığına yeniden seçilen Hamza Karagöz’ün listesi ise şu isimlerden oluştu: Halil Aksoy, Işıl Bozyiğit, Mehila Danacı, Cevat Erken, Şaziment Ercümen, Ramazan Gül, Ali Gür, Murat Hoşgör, Turan Karakoyun, Memnune Kardaş, Emine Kardelen, Saffet Kocabaş, Hüseyin Koç, Şerife Maya, Nihat Oral, Hikmet Özgen, Sevil Özyurt, Mehmet Tutkun, Mehmet Türken, Erdinç Üzden.

Seçim sonunda bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Hamza Karagöz, yeniden il başkanı seçilmesinden dolayı delegelere teşekkür ederek, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da CHP’nin Çanakkale’de en iyi yere gelmesi için ekip arkadaşları ile birlikte çalışacaklarını söyledi.

İlgili Haberler:
1. CHP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Günaydın: “Türkiye Faşizm Karanlığına İlerliyor”
2.CHP Kongresinde Mutan’ın Konuşması Ortalığı Karıştırdı

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir