Çanakkale Çocuk ve Yıldızlar Satranç Liglerine Başvurular Başladı

Çanakkale Çocuk ve Yıldızlar Satranç Liglerine Başvurular Başladı
07 Aralık 2013

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 2013-2014 Türkiye Çocuk ve Yıldızlar Liglerine başvurular başladı. Takımlar için son başvuru tarihi 13 Aralık 2013.

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 2013-2014 Türkiye Çocuk Ligi ve Türkiye Yıldızlar Ligi yönergeleri yayınlandı. Türkiye finallerinin il elemeleri olan yönergelere uygun olarak düzenlenecek Çanakkale Çocuk Ligi ve Yıldızlar Ligi’ne katılmak isteyenler 4-8 arası sporcudan oluşan takımlarını kurarak başvuruda bulunabilecekler. 13 Aralık 2013 tarihinde sona erecek olan başvurulara katılacak takımların yönergeyi okuyarak, başvuru formlarını canakkale@tsf.org.tr mail adresine göndermeleri gerekiyor.

Takım ruhu içerisinde birlikte hareket edebilme yeteneğini geliştirmek, yaşıtları ile birlikte olurken tutum ve davranış geliştirmelerine katkı sağlamak temel amaçları etrafında oluşturulan Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligleri il yarışmaları, bu yıl 28 Aralık’ta başlayacak ve 6 Nisan 2014 tarihinde son bulacak. Final grubu yer ve tarihlerinin daha sonra belirleneceğini bildiren Federasyon Teknik Kurulu, temsilciliklerin, yönerge esasları içerisinde yer alan takvime duyarlı davranılması gerektiğini bildirdi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir