Çanakkale Dardanelspor’da Altyapı ve Tesis Hamlesi

18 Temmuz 2014

Spor Toto 3’ncü lig 2’nci grupta yer alan Çanakkale Dardanelspor’da alt yapı ve tesis hamleleri başladı.

Kırmızı-beyazlı takım altyapıda yeniden yapılanmaya giderken altyapıyı oluşturan tüm kategoriler yeniden gözden geçirilip yapılandırıldı. Gençlik Geliştirme koordinatörlüğüne Mustafa Meteertem’i getiren Çanakkale Dardanelspor takımların başında bulunan antrenörlerde de değişikliğe gitti.

Çanakkale Dardanelspor yeni sezonda alt yapıdan yetişen 15 futbolcuyu profosyonel takım kadrosuna kattı. Çeşitli kategorilerde oynayan, milli takımlarda görev yapan genç futbolcuları profosyonel takım kadrosuna katarak alt yapıya önem verdiğini bir kez daha gösteren Çanakkale Dardanelspor’da bir hamle de tesisleşme alanından geldi.

Çanakkale sporunun en büyük sorunu olan saha ve tesis olayına katkıda bulunmak amacı ile 2 adet sentetik çim saha yaptırma kararı alan Çanakkale Dardanelspor kulübünde sahaların yapımına başlandı. Barbaros Mahallesinde bulunan Çanakkale Dardanelspor tesisleri içinde yapılacak olan 2 adet sentetik çim sahanın kırmızı-beyazlı kulübün takımlarının yanı sıra Çanakkale futbolu için de nefes anlamını taşıdığı tüm spor camiası tarafından ifade edilmekte. Sentetik çim sahaların bir ay içerisinde hizmete girmesi bekleniyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir