Çanakkale Dardanelspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor

Çanakkale Dardanelspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor
18 Temmuz 2012

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Çanakkale Dardanelspor’da tempo arttı. Sabah kondisyon ağırlıklı bir antrenman yapan kırmızı beyazlı ekip, akşam ise topla çalıştı.

Yeni sezon hazırlıklarını çift antrenmanla sürdüren Dardanelspor’da, futbolcuların hırsı teknik ekibin de yüzünü güldürüyor. Futbol direktörü Tamer Tuna, Yardımcı antrenörler Nevzat Kulusoğlu, Coşkun Öz ve Murat Kaytaz nezaretinde sabah kondisyon ağırlıklı çalışan futbolcular, akşam antrenmanında ise pas ve şut çalışması yaptı.

Boğucu sıcağa rağmen futbolcuların istekli ve hırslı oluşları teknik kadroyu sevindirirken, özellikle alt yapıdan dahil edilen futbolcuların kadroda yer bulabilmek için verdikleri mücadele ise görülmeye değer. Çanakkale Dardanelspor’da İlker sakatlığından dolayı antrenmana çıkmazken, Okan ise düz koşu yaptı. Geçen yılın kadrosunu bozmadan, yeni transferlerle takımı güçlendirmek istediklerini söyleyen Tamer Tuna, futbolcuların temposundan memnun olduğunu söyledi. Futbolculardan Umut ve Ömer yeni sezondan umutlu olduklarını ve sene sonunda hedeflerine ulaşacaklarını ifade ettiler. Dardanelspor, bugünü de çift antrenmanla geçirecek.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir