Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Sağlık Turizmi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Sağlık Turizmi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
25 Aralık 2013

Çanakkale Devlet Hastanesi Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanlığı tarafından Sağlık Turizmi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. İsmail Temiz’in başkanlığında, 20 Aralık Cuma günü, hastane idarecileri, sorumlu doktor ve sorumlu hemşirelerin katılımıyla düzenlenen Sağlık Turizmi değerlendirme toplantısında sağlık turizminde Genel Sekreterliğin ve bağlı sağlık birimlerin yapılanma, görev ve sorumlulukları, sağlık turizmi ve turist sağlığı, sağlık turizminde 112 hizmetlerinin rolü, sağlık turizminde provizyon ve fatura uygulamaları, Sağlık Turizminde personel ve otelcilik hizmetleri konularında sunumlar yapıldı. Katılımcılarla soru cevap bölümünde sağlık turizmindeki güzel uygulamalar ve sorunlar üzerinde karşılıklı görüşmeler yapıldı.

Çanakkale Devlet Hastanesi’nden toplantıyla ilgili yapılan açıklamada gerek sağlık turizmi gerekse turist sağlığı ile ilgili konularda tarihi, kültürel ve sosyal dokusuyla marka kent olan Çanakkale’mizde sağlık turizmi alanında da ciddi çalışmaların yapılması planlanarak dilek ve temennilerle sağlık turizmi toplantısı sona erdi denildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir