Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Girdi

Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Girdi

Çanakkale Devlet Hastanesi?nde 3 ay önce acil servisin üstüne yapımına başlanan koroner ve genel yoğun bakım ünitesi tamamlanarak hizmete girdi.

Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Kenan Eliuz, 3 ay süren çalışmalar sonunda koroner ve genel yoğun bakım ünitesinin tamamlanarak hizmete girdiğini belirterek, ?Acil servisinin üstünde yaptığımız 14 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi ile 10 yataklı genel yoğun bakım ünitemiz gerekli iç donanımının tamamlanmasının ardından hastalarımızın hizmetine sunuldu. Çelik konstrüksiyon olarak yapılan ve yaklaşık 1 milyon YTL?ye malolan bu ünite sayesinde acil servise gelecek durumu ağır hastalar hastane içinde dolaştırılmadan doğrudan asansörle üst katta bulunan genel yoğun bakım ile koroner yoğun bakım ünitesine götürülebilecek. Daha önce kullanılan koroner yoğun bakım ünitesinin bulunduğu yer ise yatan hastalarımız için oda haline getirilecek? dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir