Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Yıl sonuna Kadar Tamamlanacak

Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Yıl sonuna Kadar Tamamlanacak

Çanakkale Devlet Hastanesi?nde acil servisin üstüne yapımına başlanan koroner ve genel yoğun bakım ünitesi inşaatı bütün hızıyla sürüyor.

Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Kenan Eliuz, ihalesi tamamlandıktan sonra yer teslimi yapılan koroner ve genel yoğun bakım ünitesi inşaatının bütün hızıyla sürdüğünü belirterek, ?Geçtiğimiz ay başında acil servisinin üstünde yapımına başladığımız 14 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi ile 10 yataklı genel yoğun bakım ünitesinin büyük kısmı tamamlandı. Çelik konstrüksiyon olarak yapılan bu yer iç donanımı ile birlikte bize yaklaşık 1 milyon YTL?ye malolacak. Yeni yapılacak bu bölüm ile acil servise gelecek durumu ağır hastalar hastane içinde dolaştırılmadan doğrudan asansörle üst katta bulunan genel yoğun bakım ile koroner yoğun bakım ünitesine götürülebilecek. Koroner ve genel yoğun bakım ünitemizi önümüzdeki ay sonuna kadar tamamlayıp yılbaşına kadar hizmete sokmayı hedefliyoruz? dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir