Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Devlet Hastanesi’nden Kalbinden Yaralanan Hastaya Başarılı Operasyon

Çanakkale Devlet Hastanesi’nden Kalbinden Yaralanan Hastaya Başarılı Operasyon

Çanakkale Devlet Hastanesi acil servisine geçtiğimiz cumartesi günü saat 01:00 sıralarında kesici alet ile ağır yaralı olarak getirilen T.C. isimli hastanın hayata döndüğü bildirildi.

Çanakkale Devlet Hastanesi’nden Op. Dr. M. Uygar Yapucu, kesici alet ile yaralanmış olarak getirilen hastaya yapılan tedaviyi şu sözlerle anlattı; “Cumartesi günü saat 01:00 sularında kesici alet ile ağır yaralı olarak acil servisimize getirilen T.C. isimli hastamıza ilk müdahaleyi acil uzman hekimlerimiz gerçekleştirmiştir. Hastamızı ameliyata aldığımızda, tansiyonu nerede ise yoktu. Hasta şok durumundaydı. Hastamızın kalbinin sağ karıncığının derin bir şekilde zarar gördüğü ve ciddi kan kaybının da olduğu tespit edildi. Uzman ekibimiz başarılı bir operasyonla kalp tamiri gerçekleştirdi ve hastamızın hayata dönmesi sağlandı. Ameliyattan sonra hastamız iki gün yoğun bakımda gözlem altında bakıldıktan sonra Göğüs Cerrahi Servisimize alındı ve kontrolleri yapılmaktadır. Çanakkale Devlet Hastanesi olarak bu tür ciddi ameliyatlara uzman ekip kadromuzla birlikte başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmekten dolayı çok mutluyuz.”

T.C. isimli hasta ise mutluluğunu şu sözlerle ifade etti; “Hastanenizde görev yapan personellere çok teşekkür ederim. Beni hayata döndüren Op. Dr. M. Uygar Yapucu doktora ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kurtulma umudum yokken başarılı bir operasyonla beni hayata döndürdüler. Çok mutluyum ikinci hayata dönmek çok güzel.”

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir