Çanakkale EMITT Fuarı’nda Tanıtıldı

Çanakkale EMITT Fuarı’nda Tanıtıldı
30 Ocak 2017

Bu sene 21’ncisi gerçekleşen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, yaklaşık 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. Çanakkale’nin de tanıtımının yapıldığı fuarda Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü başta olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluş, ilçe belediyeleri ve turizmciler yer aldı.

Çanakkale Belediyesi’nden 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen fuarla ilgili yapılan açıklamada Helen ve Paris, Seyit Onbaşı ve tarihi kahramanların canlandırması ile renklenen stant alanında geleneksel Çanakkale seramiklerinden örneklerin sunulduğu canlı seramik performanslarının da ilgi gördüğü belirtildi. Fuarın minik konuklarına Tahta At hediye edildiği ve hediye seramik ürünlerin yanında ziyaretçilerin seramik yapma imkanı da bulduğu kaydedildi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın da fuara katılarak kentin tanıtımına katkı sağlamak ve fuar çalışmalarına ilişkin bilgi vermek üzere çeşitli basın kuruluşlarıyla röportajlar gerçekleştirdiği ve standa gelen konuklarla yakından ilgilendiği açıklamada yer buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir