Çanakkale EMITT Fuarı’nda Tanıtılıyor

Çanakkale EMITT Fuarı’nda Tanıtılıyor
22 Ocak 2015

22-25 Ocak 2015 tarihlerindeki EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapılarını 19’ncu kez ziyaretçilere açtı. Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Belediyesi başta olmak üzere tüm katılımcılar yine el birliği ile kentin tanıtımını yapmak adına fuardaki yerini aldı.

İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde başlayan fuarda Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, ilçeler, kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları 5 nolu salonda Çanakkale’nin değerlerinin tanıtımı için bir kez daha bir araya geldi.

22 Ocak Perşembe günü (bugün) açılışı gerçekleşen fuarda Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ilçe belediye başkanları Çanakkale standına ev sahipliği yaparak gelen konuklarla yakından ilgilendiler. Çanakkale Belediyesi standında yer alan zengin tanıtım materyalleri büyük ilgi görürken, Troialı Helen ve Paris ile canlı seramik performansı da her zamanki gibi katılımcılardan tam not aldı.

Bu yıl Çanakkale Savaşları’nın 100. Yılı olması sebebiyle barış vurgusunun ön plana çıktığı Çanakkale standında, hafta sonu Çanakkale otelleri ile işbirliği içinde yapılacak olan çekilişle katılımcı konuklara Çanakkale tatili hediye edilecek. Öte yandan, Çanakkale Belediyesi tarafından hazırlanan yöresel tatların bulunduğu özel aranjmanlar da katılımcılara hediye edilecek.

22 Ocak Perşembe ve 23 Ocak Cuma günleri turizm profesyonellerine açık olan fuar, hafta sonu halka açılacak.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir