Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale EMITT’te Tanıtılıyor

Çanakkale EMITT’te Tanıtılıyor

Bu sene 21’ncisi gerçekleşen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, 26 Ocak 2017 Perşembe günü itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Yurt içi ve yurtdışından çok sayıda katılımcının bulunduğu fuarda Çanakkale’nin de tanıtımı yapılıyor.

Bu sene 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü başta olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluş, ilçe belediyeleri ve turizmcilerin yer aldığı Çanakkale standı, 5 nolu salonda Helen ve Paris, Seyit Onbaşı ve tarihi kahramanların canlandırması ile ziyaretçilerini karşılarken geleneksel Çanakkale seramiklerinden örneklerin sunulduğu canlı seramik performansı da büyük ilgi görüyor. Fuarın minik konuklarına ise, Tahta At hediye ediliyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir