Çanakkale, EMITT’te Tanıtılıyor…

Çanakkale, EMITT’te Tanıtılıyor…
28 Ocak 2016

Bu yıl 20. kez düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, 28 Ocak 2016 tarihi itibariyle kapılarını misafirlerine açtı. Fuarda, Çanakkale de kapsamlı bir şekilde tanıtılıyor.


28-31 Ocak 2016 tarihleri arasındaki EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı başladı. Yerli ve yabancı pek çok katılımcının standının bulunduğu dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT, bu yıl da çok sayıda misafiri ağırlayacak.
Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Turistik Otelciler Derneği’nin ev sahipliğinde, 5 nolu salonda bulunan Çanakkale standı da konuklardan büyük ilgi görüyor. Açılışında Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Turistik Otelciler Derneği Başkanı Kemal Pazarbaşı başta olmak üzere ilçeler, kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin bulunduğu fuarda, dört gün boyunca Çanakkale’nin tüm değerleri tanıtılacak.
1
Stant Büyük İlgi Gördü

Fuarda, bu yıl da Çanakkale Belediyesi’nin tanıtım standı fuarı gezen misafirler tarafından büyük ilgi gördü. Zengin içerikli tanıtım materyalleriyle kentin tanıtımına katkı yapılırken, Helen ve Paris canlandırması ile geleneksel Çanakkale seramiklerinden örneklerin sunulduğu canlı seramik performansının gerçekleştiği Çanakkale Belediyesi’nin standı, fuarın açıldığı ilk saatlerden itibaren ziyaretçilerin akınına uğradı.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, hem Çanakkale Belediyesi standına gelen konuklarla ilgilendi hem de fuar alanını gezerek bilgiler aldı. Oldukça renkli başlayan EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, 31 Ocak 2016 Pazar gününe kadar ziyarete açık kalacak.
2

3

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir