Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti’nden Vali Atalık’a Teşekkür Ziyareti

Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti’nden Vali Atalık’a Teşekkür Ziyareti
16 Temmuz 2009

Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı İsmet Akıncı ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Abdülkadir Atalık?ı ziyaret ederek gazetecilere verdiği değerden dolayı teşekkür etti.

Geçtiğimiz haftalarda bir gazeteci ile bir iş adamı arasında yaşanan gerginlikten dolayı çıkan tartışmanın ardından, gazetecilere kanunla sağlanan kolaylıkları resmi bir yazı ile tüm kurumlara hatırlatan Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık?ı basın mensupları ziyaret ederek teşekkür etti. Kamuoyunun aydınlatılası adına gece gündüz çalışan gazetecilere sağlanan kolaylıklarla, amaçlarının sadece haber yapmak olduğunu söyleyen Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmet Akıncı, ?Arkadaşlarımız kısıtlı imkanlarla görevlerini yapıyorlar. Bu nedenle devlet kuruluşlarının, belediyelerin gazetecilere yardım etmesi bizler için önemli. Gazeteciler insanları aydınlatmak amaçlı görevlerini yapıyorlar. Sayın Valimize bizlere destek vererek resmi bir yazı ile kurumları uyarması sebebiyle teşekkür ediyoruz? dedi.

Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık da gazetecilerin yanında olduğunu dile getirdi ve ?Kanunla sizlere sağlanmış kolaylıkları bende resmi kurumlara duyurdum. Gazeteciler insanlar için görevlerini yapıyor. Mesleğiniz önemli bir o kadar da değerli. Bizlerde sizlere yardımcı olabiliyorsak mutluyuz? diye konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir