Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin 4. Sayısı Yayında

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin 4. Sayısı Yayında

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin dördüncü sayısı çıktı. 4 Haziran 2014 tarihli dördüncü sayıda Gezi ve Kadın konusunu ele aldık, Gökçeada’daki sel ve deprem felaketi sonrası yaşanılanları Katina Karanikola bizlere aktardı. Bu sayımızda Koza Gençlik Derneği’nin yardımlarıyla Avrupa gönüllüsü olan Esra Alparslan, Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Güneş Pehlivan, Dr. Arzu Başaran Uysal, Sosyal Hizmetler Uzmanı H. Okyar İğli ve Katina Karanikola, Özden Melis Uluğ ve Yasemin Acar gazetemizin içeriğine yazılarıyla katkıda bulundular.

15 günlük periyotlarla ayda iki kez basılan gazetemiz tamamıyla özel haberlere, röportajlara ve kadın köşe yazarlarına yer veriyor. Gazeteyi, Otel Kara Üzüm, Susam Cafe, Cafe Sürpriz, Yalı Hanı, Cafe Class ve Cadde Tekel Shop dağıtım noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca gazetemize (0286) 214 33 93 nolu telefondan ulaşarak abone olabilir ya da güncel sayımızı talep edebilirsiniz.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir