Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin 5. Sayısı Çıktı

23 Haziran 2014

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin beşinci sayısı çıktı. 19 Haziran 2014 tarihli beşinci sayıda “Kadın ve Göç”- Göçmen Kadınların Hafızası ve Geleceği konulu Avrupa Birliği Kültür Programı destekli sanat projesine yer verdik. “Çünkü Kızlar Kötü Araba Kullanır!” adlı araştırma makalesinde, kadınlar ve araba kullanımı arasındaki ilişki masaya yatırıldı. Kadın eli değen icatlar, Troia Festivali, sergiler kısacası kadına dair her şey gazetemizin yeni sayısında sizlerin karşısına çıktı.

Bu sayımızda Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Güneş Pehlivan, Sosyolog Özden Melis Uğur ve Katina Karanikola gazetemizin içeriğine yazılarıyla katkıda bulundu.

15 günlük periyotlarla ayda iki kez basılan gazetemiz tamamıyla özel haberlere, röportajlara ve kadın köşe yazarlarına yer veriyor. Gazeteyi Otel Kara Üzüm, Cafe Sürpriz, Yalı Hanı, Cafe Class, Baykuş Coffee Shop, Türkan Saylan Sosyal Tesisleri, Barduck Cafe & Bar ve Cadde Tekel Shop dağıtım noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca gazetemize 0530 329 72 17 nolu telefondan ulaşarak abone olabilir ya da güncel sayımızı talep edebilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir