Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi?nin 6. Sayısı Çıktı

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi?nin 6. Sayısı Çıktı
25 Ağustos 2014

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin altıncı sayısı çıktı. Altıncı sayıda Türkiye’de giderek artan “Cins Kırımı” gerçeğini ele aldık. Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Güneş Pehlivan, “Göç Yolunda Kadın ve Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Göç Olgusu Üzerine Uluslararası Politikalar Hakkında” araştırma yazısını bizimle paylaştı. 51’nci Uluslararası Troia Festivali’nde katılım gösteren kadınlar, Güneş Dermenci’nin “Karadağlı Kadınları” ve Özden Melis Uluğ’un “Bayan Değil Kadın, Ama NEDEN?” adlı yazıları gazetemizde siz değerli okuyucularımıza sunuldu.

Gökçeada’nın sevilen ismi Katina Karanikola, ilgi çeken yazılarını bizimle paylaşmaya devam ediyor. Bu sayıda DADA Neşeli Fikirler Atölyesi’ne ve başarılı su altı sporcusu Şahika Ercümen’e de yer verdik.

Gazetemizi Otel Kara Üzüm, Yalı Hanı ve Cafe Class dağıtım noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca gazetemize 0530 329 72 17 numaralı telefondan ulaşarak abone olabilir ya da güncel veya arşivimizdeki sayılarımızı talep edebilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir