Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi?nin 6. Sayısı Çıktı

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi?nin 6. Sayısı Çıktı

Çanakkale İçinde KADIN Gazetesi’nin altıncı sayısı çıktı. Altıncı sayıda Türkiye’de giderek artan “Cins Kırımı” gerçeğini ele aldık. Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Güneş Pehlivan, “Göç Yolunda Kadın ve Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Göç Olgusu Üzerine Uluslararası Politikalar Hakkında” araştırma yazısını bizimle paylaştı. 51’nci Uluslararası Troia Festivali’nde katılım gösteren kadınlar, Güneş Dermenci’nin “Karadağlı Kadınları” ve Özden Melis Uluğ’un “Bayan Değil Kadın, Ama NEDEN?” adlı yazıları gazetemizde siz değerli okuyucularımıza sunuldu.

Gökçeada’nın sevilen ismi Katina Karanikola, ilgi çeken yazılarını bizimle paylaşmaya devam ediyor. Bu sayıda DADA Neşeli Fikirler Atölyesi’ne ve başarılı su altı sporcusu Şahika Ercümen’e de yer verdik.

Gazetemizi Otel Kara Üzüm, Yalı Hanı ve Cafe Class dağıtım noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca gazetemize 0530 329 72 17 numaralı telefondan ulaşarak abone olabilir ya da güncel veya arşivimizdeki sayılarımızı talep edebilirsiniz.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir