Çanakkale İl Genel Meclis Üyeleri Küçükkuyu’da İncelemelerde Bulundu

Çanakkale İl Genel Meclis Üyeleri Küçükkuyu’da İncelemelerde Bulundu
11 Aralık 2011

Çanakkale İl Meclis Genel Başkanı Ali Rıza Tekin önderliğinde AK Parti ve CHP’li Meclis üyeleri Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde incelemelerde bulundu.

Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Başkanı Ali Rıza Tekin, AK Parti Grup Başkanvekili Nurkan Şanda, CHP Grup Başkanvekili Metin Öztürk, Ayvacık AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Menteş, Ayvacık CHP İl Genel Meclis Üyesi Ali Akıncı ve Ayvacık CHP İl Genel Meclis Üyesi Şerafettin Alkan’dan oluşan heyet ilk olarak Ayvacık İl Özel İdaresi Şantiyesi’nde bir toplantı yaptı.

Heyet, ardından Küçükkuyu’ya geçerek Alp Restaurant’ta bir öğle yemeği yedi. Ayvacık’ta yapılan toplantı hakkında bir açıklama yapan Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Başkanı Ali Rıza Tekin, “Çanakkale İl Özel İdaresi’nin Ayvacık’ta bulunan şantiyesi kapanacak gibi bir söylem olmuş. Muhtarlarımız bununla ilgili imza bile toplamışlar. Biz de buraya bu şantiyenin kapanmasının söz konusu olmadığını ifade etmek için geldik. Ayvacık Belediye Başkanı Ünal Şahin, Ayvacık İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın’ın ve muhtarların katıldığı toplantımızda bu konuya açıklık getirdik. Biz meclis olarak her ilçeye ve beldeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Çanakkale İl Genel Meclisi’nin 16’sı AK Parti,12’si CHP ve 6’sı MHP olmak üzere 34 üyesi var. Aldığımız kararlar hep yüzde yüz. Bundan dolayı tüm meclis üyesi arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Küçükkuyu Belediye Başkanvekili Ali Cenk’i ziyaret eden heyet belde de yapılan kanalizasyon ve arıtma çalışmaları hakkında bilgiler alıp kendilerinden bir istekleri olup olmadığını sordu. Halk plajında bulunan hazineye ait 6 metrekarelik alanın ihaleye verilmesinin vatandaşları çok rahatsız ettiğini öğrenen Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Başkanı Ali Rıza Tekin bu sorunu not ettirerek derhal gereğinin yapılması için çalışmalara başlanacağını ifade etti. Belediyede gerçekleşen sıcak sohbetin ardından Fernur Sözen İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden heyetin Küçükkuyu ziyareti son buldu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir