Çanakkale İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Gelibolu’da Toplandı

Çanakkale İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Gelibolu’da Toplandı
08 Aralık 2011

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri eğitimdeki sorunları görüşmek üzere Gelibolu ilçesinde toplandı.

Gelibolu Öğretmenevi’nde İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı başkanlığında toplanan ilçelerinin milli eğitim müdürleri 2011- 2012 eğitim ve öğretim yılındaki sorunları masaya yatırdı. Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı bu tür toplantıları belirli aralıklarla ile bağlı ilçelerinde gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu yaptığımız eğitimle ilgili koordinasyon toplantısı. Bu toplantılarımızı merkez dahil 12 ilçemizde belirli zamanlarda dönüşümlü olarak yapıyoruz. Toplantılarımızda kanunla ilgili genelgeleri, eğitimde kalite artırma, temel eğitim ve okulların fiziki durumlarının çözümleri konusunda görüşmeler yapıyoruz. Bu arada bazı ilçelerimize yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz de var. Bu sayede onlarla da tanışmış olduk” dedi.

Yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, İl Milli Eğitim Personel Sorumlusu Ali Temel, Eğitim ve Öğretim Sorumlusu Ali Çalışkan ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir