Çanakkale İpek Kirpik

14 Mart 2019

İpek Kirpik
Kendisini güzelleştirmek için gözlerinden başlamak isteyenler kadınlara ipek kirpik uygulamasını önerebilirim. İpek kirpik kirpiklerin sık ve gür görünmesini sağladığı gibi gözlerin ve bakışların ifadesini değiştirebilir.

İpek kirpik uygulamasında saf ipekten üretilen mevcut kirpiklerinizin arasına teker teker cilde ve göze zararsız özel ilaçlar ile uygulanan incelen ve az eksilen kirpiklerinizin dolgunlaşmasını ve uzun görünmesini sağlayan ipek kirpik uygulaması popülerliği ile tüm yaştaki kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

On7 estetik ve güzellik olarak bugün ipek kirpik ile ilgili aklınıza takılan soruları faydalarını zararlarını anlatmaya çalışacağız.

İpek Kirpik Nedir
Zaman içinde azalmış olan kirpiklerinizin gür, daha uzun ve dolgun görünmesi için tek tek eksilen kirpiklerinizin yerine takılan bir uygulamadır.

İpek kirpik nasıl uygulanır
Uygulamaya geçmeden önce uygulama esnasında göze zarar gelmemesi için özel bir ilaç damlatılır. Uygulamanın devamında ise medikal özel yapıştırıcı kullanılarak saf ipekten yapılmış ancak kişinin isteğine bağlı olarak uzunlukları fark gösteren ipek kirpikler yapıştırılır. İpek kirpik uygulamasının artında 15 gün sonra bakımı ve zaman zarfında dökülen ipek kirpiklerin bakımı ve eksiklikleri giderilir. İpek kirpik uygulaması bakıma ve kullanıma bağlı olarak 2-3 ay sonra tamamen dökülür. İpek kirpiklerin doğal görünmesinin nedeni ise gerçek kirpiklere yapısının çok yakın olan ipekten yapıldığı içindir.

İpek Kirpik Uygulaması acıtır mı?
İpek kirpik uygulamasında işlem uzun sürebilir. Ancak, her hangi bir acı hissetmezsiniz. Sadece uygulama esnasında ve sonrasında gözlerinizde kişiye bağlı olarak geçici sulanma görülebilir.

İpek Kirpik Zararlı mı?
Uygulamayı yapan kişinin tecrübesi hijyen ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile ilgili sorun yaşanabilir. Yapmanız gereken kaliteli bir güzellik merkezi ve kullanılan ürünlerin markalarını araştırmanız öneririm.

İpek Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır?
İpek kirpik ilk uygulamasından sonra ilave edilen ipek kirpikler dökülmeler meydana gelir. Bu nedenle uzmanınızın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda dökülen kirpiklerin yerine yenileri eklenerek ipek kirpiklerin bakımı sağlanmış olur.

İpek Kirpik takılı iken makyaj yapılır mı?
Özellikle göz makyajı yapmayı sevenler için ipek kirpik uygulamasını önermiyorum Çünkü rimel ve eyeliner sürmek zorlaştığı gibi makyaj ürünlerinin kirpik aralarına girdiği için temizlemesi de sorun oluyor. Hem temizleme ürünleri hem de makyaj ürünleri ipek kirpik uygulamasına zarar veriyor. Bu nedenle ipek kirpik taktırmadan önce iyi düşünün.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir