Çanakkale ITB Berlin Fuarı’nda Tanıtılıyor

Çanakkale ITB Berlin Fuarı’nda Tanıtılıyor
04 Mart 2015

Dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin Turizm Fuarı başladı. Bu yıl 49. kez düzenlen fuara, 10 binden fazla turizmci katılırken, binlerce ziyaretçinin de fuarı gezmesi bekleniyor.

Türkiye’den de pek çok il, birlik, dernek, kalkınma ajansı ve turizmcilerin tanıtım için bir araya geldiği fuarda Çanakkale de yerini aldı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Çanakkale Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Duygu Albayrak, Seramik Sanatçısı Burak Çiftçi, ÇATOD Başkanı Kemal Pazarbaşı ve Çanakkaleli turizmcilerin katılımıyla 8 Mart 2015 tarihine kadar Berlin’de Çanakkale’nin tanıtımı yapılacak.

Çanakkale Zaferinin 100. yılı nedeniyle oldukça ilgi gören Çanakkale standında, Çanakkale Belediyesi her zaman olduğu gibi zengin tanıtım materyalleri ile kent tanıtımına katkı sağlıyor. Çanakkale Belediyesi standı ve seramik sanatçısı Burak Çiftçi’nin canlı seramik performansları, ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

Fuarda bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, konuklarla yakından ilgilenirken, ulusal TV kanallarına verdiği röportajlarla da, kent ve fuar çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi. Çanakkale heyeti, 8 Mart 2015 tarihine kadar açık kalacak olan fuarda, zengin materyaller ile kenti pek çok yönüyle tanıtacak.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir